BFC237895562
MFR.Part #
BFC237895562
JLCPCB Part #
C3799925
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 5.6nF 600V、2kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS