BFC237864244
MFR.Part #
BFC237864244
JLCPCB Part #
C3806661
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 240nF 300V、630V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS