BFC233918122
MFR.Part #
BFC233918122
JLCPCB Part #
C3298848
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 1.2nF 310V X2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS