BFC233918152
MFR.Part #
BFC233918152
JLCPCB Part #
C3300134
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 1.5nF 310V X2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS