BFC233918222
MFR.Part #
BFC233918222
JLCPCB Part #
C3297964
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 2.2nF 310V X2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS