BFC233867183
MFR.Part #
BFC233867183
JLCPCB Part #
C3298917
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 18nF 300V Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS