BFC233843565
MFR.Part #
BFC233843565
JLCPCB Part #
C6514368
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 5.6uF X2 ±10% Plugin,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS