R475W42204001K
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R475W42204001K
JLCPCB Part #
C3297028
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+85℃ 2.2uF 520V X2 ±10% 插件,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS