EFX2S30K156E162LH
MFR.Part #
EFX2S30K156E162LH
JLCPCB Part #
C20074063
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+110℃ 15uF 305V X2 ±10% Plugin,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS