BFC233842155
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC233842155
JLCPCB Part #
C3297588
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5uF 300V X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS