678D337M016CD5D
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
678D337M016CD5D
JLCPCB Part #
C1603453
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 10mm 136mΩ 16V 3000hrs@105℃ 330uF 364mA@120Hz 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded