UBT1C102MHD8TO
MFR.Part #
UBT1C102MHD8TO
JLCPCB Part #
C2166122
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 10000hrs@125℃ 1000uF 12.5mm 16V 42mΩ 5mm 998.3mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS