592D226X9010C2W15H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
592D226X9010C2W15H
JLCPCB Part #
C1960694
Package
2812
Description
-55℃~+125℃ 10V 22uF 400mΩ ±10% 2812 Tantalum Capacitors ROHS