BZX84C51-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84C51-E3-18
JLCPCB Part #
C5604220
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 180Ω 180Ω 300mW 48.45V~53.55V 50nA@35.7V 51V ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS