30D226M040BB2AE3
MFR.Part #
30D226M040BB2AE3
JLCPCB Part #
C3308192
Package
Plugin,D6.3xL17.5mm
Description
-40℃~+105℃ 11.7Ω@120Hz 17.5mm 2000hrs@105℃ 22uF 40V 6.3mm 81mA@120Hz ±20% 插件,D6.3xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS