AR03BTCX1022
MFR.Part #
AR03BTCX1022
JLCPCB Part #
C2828646
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS