AR05DTDW4302
MFR.Part #
AR05DTDW4302
JLCPCB Part #
C319629
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 43kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS