AR03BTBX9101
MFR.Part #
AR03BTBX9101
JLCPCB Part #
C7216816
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS