SCR1206J3R9
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
SCR1206J3R9
JLCPCB Part #
C3017961
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.9Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS