SCR2512J51K
MFR.Part #
SCR2512J51K
JLCPCB Part #
C3018361
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 51kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS