SCR1206F2M49
MFR.Part #
SCR1206F2M49
JLCPCB Part #
C3017013
Description
-55℃~+155℃ 2.49MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS