ACR1206F20K
MFR.Part #
ACR1206F20K
JLCPCB Part #
C5913236
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 20kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS