SCR1206F22K
MFR.Part #
SCR1206F22K
JLCPCB Part #
C3017039
Description
-55℃~+155℃ 200V 22kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS