SCR0805J510R
MFR.Part #
SCR0805J510R
JLCPCB Part #
C3017838
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 510Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS