SCR1210J15K
MFR.Part #
SCR1210J15K
JLCPCB Part #
C3018184
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS