SCR0805J3R0
MFR.Part #
SCR0805J3R0
JLCPCB Part #
C5140148
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS