SCR0603F19K6
MFR.Part #
SCR0603F19K6
JLCPCB Part #
C3016446
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.6kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS