SCR0402F7K32
MFR.Part #
SCR0402F7K32
JLCPCB Part #
C3015679
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 7.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS