SCR0402F1K33
MFR.Part #
SCR0402F1K33
JLCPCB Part #
C3016033
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS