MF1/4W-21K±1%-ST52
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
MF1/4W-21K±1%-ST52
JLCPCB Part #
C2848585
Package
Plugin,D2.7xL6.2mm
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 250V 250mW Metal Film Resistor ±1% ±350ppm/℃ 插件,D2.7xL6.2mm Through Hole Resistors ROHS