WMF21-10D7MPSP6BB4
MFR.Part #
WMF21-10D7MPSP6BB4
JLCPCB Part #
C471944
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+170℃ 10Ω 1A 27s 2800K 5mm 9mW/℃ ±20% 插件,P=5mm NTC Thermistors ROHS