RN1WS6.2KΩFT/BA1
MFR.Part #
RN1WS6.2KΩFT/BA1
JLCPCB Part #
C385412
Description
1W 350V 6.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9.2mm Through Hole Resistors ROHS