RMC20101.21K1%N
MFR.Part #
RMC20101.21K1%N
JLCPCB Part #
C269337
Description
1.21kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS