RMC080543.2K1%N
MFR.Part #
RMC080543.2K1%N
JLCPCB Part #
C325864
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 43.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS