RMC08052.2K5%N
MFR.Part #
RMC08052.2K5%N
JLCPCB Part #
C325789
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS