2ETYK-5.08-08P-14-14
MFR.Part #
2ETYK-5.08-08P-14-14
JLCPCB Part #
C22387644
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~28 15A 1x8P 300V 5.08mm 8 8P Male Plug Screw Connection (M2.5) P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS