15ETYRC-3.81-04P-14-00AH
MFR.Part #
15ETYRC-3.81-04P-14-00AH
JLCPCB Part #
C2828334
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x4P 3.81mm 300V 4 4P 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS