2ETYV-5.08-14P-14-100
MFR.Part #
2ETYV-5.08-14P-14-100
JLCPCB Part #
C22387706
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 14 14P 15A 1x14P 300V 5.08mm Board Side/Socket - Open Green Hinged (Snap On) Through Hole Plugin,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS