CID10N65D
Extended
Manufacturer
Tokmas
MFR.Part #
CID10N65D
JLCPCB Part #
C22446730
Package
DFN-8(8x8)
Description
-55℃~+150℃ 0.4pF 1.6V 10A 160mΩ 2.3nC 27pF 650V 75W 83pF E-mode DFN-8(8x8) GaN Transistors(GaN HEMT) ROHS