LM4040D10IDCKR
MFR.Part #
LM4040D10IDCKR
JLCPCB Part #
C2156821
Package
SC-70-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 10V 150ppm/℃ 15mA Fixed Parallel ±1% SC-70-5 Voltage Reference ROHS