TL4050A25QDCKR
MFR.Part #
TL4050A25QDCKR
JLCPCB Part #
C2157143
Package
SC-70-5
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 15mA 2.5V 41uVrms 50ppm/℃ Fixed Parallel ±0.1% SC-70-5 Voltage Reference ROHS