54F378LMQB
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
54F378LMQB
JLCPCB Part #
C3826468
Package
LCC-20(8.9x8.9)
Description
-55℃~+125℃ 1 10.5ns@5V,50pF 1mA 20mA 4.5V~5.5V 45mA 54F Series 6 70MHz D-Type Rising Edge LCC-20(8.9x8.9) Flip Flops