NRS6045T220MMGK
MFR.Part #
NRS6045T220MMGK
JLCPCB Part #
C223014
Package
SMD,6x6mm
Description
1.6A 107mΩ 22uH 2A ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS