FBTH1608HE471-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
FBTH1608HE471-T
JLCPCB Part #
C6196980
Package
0603
Description
1 150mΩ 470Ω@100MHz 0603 Ferrite Beads ROHS