RFS-50V4R7ME3#5
MFR.Part #
RFS-50V4R7ME3#5
JLCPCB Part #
C5112989
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 12.5mm 2mm 35mA@120Hz 4.7uF 50V 5mm ±20% 插件,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS