LSRNJ12555GL101MMY
MFR.Part #
LSRNJ12555GL101MMY
JLCPCB Part #
C5665282
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.53A 1.53A 100uH 117mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS