LBRNJ10145GL150MN
MFR.Part #
LBRNJ10145GL150MN
JLCPCB Part #
C6583748
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
15uH 3.44A 38.1mΩ 3A ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS