LCRNJ12565GL4R2NN
MFR.Part #
LCRNJ12565GL4R2NN
JLCPCB Part #
C7215189
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
12.6mΩ 4.2uH 5.91A 9.4A AEC-Q200 ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS