LCRNJ12565GL2R0NN
MFR.Part #
LCRNJ12565GL2R0NN
JLCPCB Part #
C6650816
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
13.91A 2uH 7.6A 8mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS