DRA124-100-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
DRA124-100-R
JLCPCB Part #
C3223505
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
10uH 3.67A 31mΩ 6.16A AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS